Biolog – Fotograf – Ania Zakrzewska

Dyżury na Oddziale Ratunkowym często trwają po kilkanaście godzin to fakt. Po powrocie do domu człowiek nie ma już na nic siły – to również fakt. Są jednak wśród nas takie osoby jak Ania, która ma w sobie nieskończone pokłady energii. Oprócz pracy zawodowej potrafiła znaleźć czas, by rozwinąć swój ogromny talent do robienia zdjęć i założyła firmę Art Photography Anna Zakrzewska. Jak ona to zrobiła? Nie wiem! Po prostu: kobieta wulkan! Efekty jej pracy możecie podziwiać tu annazakrzewskaart.pl

Z Anią poznaliśmy się w pracy na oddziale ratunkowym. W miejscu, gdzie nie da się zatuszować swojej prawdziwej osobowości. Praca w stresie i pod presją czasu potrafi wyzwolić w człowieku silne, czasem negatywne emocje. Ale nie w niej. Nigdy nie widziałem, by Ania dała się ponieść złości. Wręcz przeciwnie zarówno pacjentów jak i współpracowników zawsze zarażała optymizmem. Piszę w czasie przeszłym, bo Ania podjęła decyzję, żeby zawodowo poświęcić się fotografii.

Patrząc na jej zdjęcia annazakrzewskaart.pl widzę to samo co widziałem na oddziale – pełen profesjonalizm i autentyczność oraz oddanie i serce włożone w pracę.

Najlepszym przykładem osobowości Ani jest jej inicjatywa, aby zrobić naszej fundacji sesję zdjęciową. W dodatku w dogodnym dla nas (nie dla niej!) czasie. Fotograf oferuje sesje i jeszcze dostosuje się do terminu „klienta”. To się nie zdarza. Ale to jest właśnie cała Ania!

Przy tak wielu obowiązkach, rodzinie, dzieciach, innych klientach, ona zdecydowała się poświęcić nam dwa wieczory, by uwiecznić naszą pracę w fundacji. Nie ma słów, które oddadzą to jak bardzo jesteśmy wdzięczni za to ile Ania zrobiła zarówno dla pacjentów na oddziale ratunkowym jak i dla nas. W ramach podziękowania przekazujemy w dłonie Ani specjalny certyfikat uznania za wkład w działanie fundacji.

A Was prosimy – odwiedzajcie jej stronę. Jeśli marzy Wam się sesja portretowa, rodzinna, okolicznościowa to nie zwlekajcie. Gwarantujemy, że będziecie zachwyceni!


Dziękujemy
Zarząd Fundacji AID Ratunek

Bartosz Krasiński
Łukasz Wrycz- Rekowski
Krzysztof Flis
Dawid Laskowski