Bartosz Krasiński
Prezes Fundacji
Szalona głowa, z milionami pomysłów na minutę. Stawia wszystkim poprzeczkę bardzo wysoko, i mimo, że niektórzy z Nas, mają całkiem krótkie nóżki, to staramy się do niej doskoczyć. Bartek jest Ratownikiem Medycznym, Pielęgniarzem; instruktorem, mentorem. Pomysł stworzenia organizacji, która wyjdzie na przeciw potrzebom pacjentów, zrodził się w nim, gdy rezydował z zespołem medycznym w USA. Tam, utwierdził się w przekonaniu, że to pacjent powinien być w centrum opieki medycznej.
bkrasinski@aidratunek.org
Łukasz Wrycz-Rekowski
Wiceprezes Fundacji
Na tym samy wyjeździe do USA, na którym Bartek dostał olśnienia, Łukasz kompletnie nie wiedział o co mu chodzi 😛 - olśnienie przyszło trochę później 🙂 Ratownik Medyczny, instruktor. Wewnętrzny korektor, i tzw.: "kubeł zimnej wody" "Uważam, że system ochrony zdrowia zapomniał dziś o pacjencie i jego potrzebach. Współczesnych potrzebach. Dziś pacjent nie potrzebuje infolinii, czynnej od 8:00-16:00, tylko narzędzi, którymi posługuje się na co dzień. Są nimi telefony komórkowe, aplikacje i media społecznościowe."
lwrycz@aidratunek.org
Dawid Laskowski
Sekretarz Fundacji
fundacyjny skryba Zarządza finansami i papierami fundacji. Jak w Starym Dobrym Małżeństwie jest szyją, która kręci głową! ratownik medyczny, instruktor, człowiek na którego można liczyć w 110%
dlaskowski@aidratunek.org
Krzysztof Flis
Szef Rady Fundacji
Mały, Wielki Człowiek Jest odpowiedzialny za to, aby Fundacja płynęła właściwym Halsem. Krzysztof jest prawdziwym pszczelarzem (oczywiście po za tym, że jest Ratownikiem Medycznym) i jak prawdziwy Bartnik dba o swoich podopiecznych. Krzysztof, prowadzi pod auspicjami ośrodek MTS Triage System, i jako jego główny instruktor szkoli medyków w całym kraju.
kflis@aidratunek.org